• Eve Degree - monitor temperatury i wilgotności

Symbol: ISHEVDE
299.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zostaw telefon
Inteligentne monitorowanie pogody zintegrowane z Twoim codziennym życiem. Eve Degree nie tylko śledzi zmieniające się warunki pogodowe, ale też dzięki analizie historycznych pomiarów pozwoli Ci na zapoznanie się z mikroklimatem w Twoim otoczeniu.

Przygotowany na każdą pogodę
Precyzyjnie zaprojektowane czujniki zmierzą temperaturę, wilgotność i ciśnienie powietrza z dokładnością, na której możesz polegać. Wystarczy jedno spojrzenie, aby odczytać aktualne warunki pogodowe na dużym wyświetlaczu LCD.

Mikroklimat Twojego domu
Jaki jest najzimniejszy dzień w roku? Jak zmienia się w ciągu dnia poziom wilgotności? Aplikacja EVE rejestruje i analizuje wszystkie dane dotyczące pogody, a następnie przedstawia je w postaci czytelnych wykresów.

Tam, gdzie Ci pasuje
Na tarasie, w ogrodzie czy na stole w altance? Ulokuj Eve Degree dokładnie tam, gdzie Ci pasuje. Elegancka konstrukcja z anodyzowanego aluminium, o klasie wodoodporności IPX3 doskonale sprawdzi się także poza domem.

Kompletny ekosystem do Twojej dyspozycji
Eve Degree współpracuje ze wszystkimi urządzeniami kompatybilnymi z Apple HomeKit. Dzięki temu możesz stworzyć scenariusze usprawniające codzienne czynności. Ogrzewanie włączy się, gdy temperatura za oknem spadnie do określonej przez Ciebie wartości, a nawilżacz uruchomi się automatycznie, aby utrzymać odpowiedni poziom wilgotności powietrza. Wszystko po to, abyś w swoim domu czuł się komfortowo i mógł zająć się tym, co naprawdę lubisz.

Po prostu to powiedz
Wydaj polecenie Siri, aby uruchomić wybrany scenariusz. Albo otwórz aplikację Eve, aby sprawdzić historyczne pomiary lub dodać nowe scenariusze.

Kompatybilny z Twoim ekosystemem
Akcesoria Eve są gotowe do współpracy z iPhonem, iPadem, iPodem touch i Apple Watch, natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jako centralkę umożliwiającą dostęp do wszystkich urządzeń, kiedy jesteś poza domem możesz wykorzystać jedno z Twoich urządzeń Apple: HomePod, Apple TV lub iPad.

Twoje dane są zawsze tylko Twoje
Akcesoria Eve działają wyłącznie z HomeKit. Twoje dane osobowe w żadnym przypadku nie są przechwytywane, zapisywane w chmurze ani udostępniane innym podmiotom. Nawet podczas zdalnego dostępu za pośrednictwem centralki, wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane wyłącznie na iPhonie lub iPadzie. Ochrona Twojej prywatności i danych to w Eve priorytetowa sprawa.

Specyfikacja:
Wymagania systemowe: iPhone, iPad lub iPod Touch z iOS 12.4 lub wyżej
Urządzenia EVE wymagają centralki w przypadku ich automatycznej pracy lub gdy użytkownik chce kontrolować urządzenia będąc poza domem. Taką centralką może być HomePod, Apple TV z tvOS 12.4 i wyżej lub iPad z iOS 12.4 i wyżej.
Temperatura i wilgotność pracy: temperatura -18°C - 55°C, wilgotność 0% - 100%.
Certyfikat IPX3
Źródło zasilania: CR2450
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth Low Energy
Wymiary: 54x54x15mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie