• Eve Extend - wzmacniacz zasięgu Bluetooth

Symbol: ISHEVEX
219.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zostaw telefon
Od drugiego piętra, przez taras i garaż, aż po piwnicę z winami - Eve Extend wzmacnia zasięg Bluetooth, tak aby wszystkie akcesoria Eve działały w każdym zakątku Twojego domu.

Cały dom w zasięgu
Eve Extend łączy się bezpośrednio z akcesoriami Eve, które znajdują się poza zasięgiem iPhona i sieci Wi-Fi. Dzięki temu żadna przeszkoda nie stanie na drodze i żadna lokalizacja w Twoim domu nie będzie poza zasięgiem. Niezależnie od tego, czy sprawdzasz poziom wilgotności w piwnicy, czy uruchamiasz zraszacz ogrodowy, każde akcesorium Eve jest zawsze w Twoim zasiegu. Do jednego Eve Extend możesz przypisać do 8 akcesoriów Eve.

Intuicyjna konfiguracja
Wystarczy, że podłączysz Eve Extend do gniazdka w zasięgu sieci Wi-Fi, a następnie dodasz urządzenie w aplikacji Eve kierując aparat iPhona na kod instalacyjny. Aplikacja sama przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji. Następnie ze swojej listy urządzeń Eve wybierz te, które mają korzystać z Eve Extend. Z Eve Extend są kompatybilne wszystkie akcesoria Eve z obsługą Bluetooth poza Eve Thermo(2015) oraz Eve Room (2015) - oba urządzenia nie posiadają wyświetlacza.

Pełna prywatność danych
Eve Extend dokładnie wie, jakich akcesoriów Eve używasz. I na tym kończy się wiedza na Twój temat. Twoje dane osobowe w żadnym przypadku nie są przechwytywane, zapisywane w chmurze ani udostępniane innym podmiotom. Nawet podczas zdalnego dostępu za pośrednictwem centralki, wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane wyłącznie na iPhonie lub iPadzie. Ochrona Twojej prywatności i danych to w Eve priorytetowa sprawa.

Specyfikacja:
Wymagania systemowe: iPhone, iPad lub iPod Touch z iOS 13.1 lub wyżej
Urządzenia EVE wymagają centralki w przypadku ich automatycznej pracy lub gdy użytkownik chce kontrolować urządzenia będąc poza domem. Taką centralką może być HomePod, Apple TV z tvOS 13.1 i wyżej lub iPad z iOS 13.1 i wyżej.
Źródło zasilania: USB (5V)
Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi (2.4/ 5GHz 802.11a/b/g/n)
Wymiary: 75x78x23mm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie