• Eve Light Switch - inteligetny włącznik ścienny

Symbol: ISHEVLW
419.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zostaw telefon
Eve Light Switch
Ścienny przełącznik światła
Korzystaj z wygody inteligentnego oświetlenia bez konieczności wymiany żarówek.


Funkcjonalne i komfortowe
Eve Light Switch umożliwia zarządzanie oświetleniem w Twoim domu. Możesz zsynchronizować włączanie i wyłączanie oświetlenia ze wschodem i zachodem słońca, z innymi urządzenia w Home Kit lub po prostu ze swoim planem dnia. Jeśli wychodząc z domu przypadkowo zostawisz włączone światło, to też nie problem, bo dzięki Light Switch możesz je wyłączyć będąc poza domem. Korzystaj z wygody inteligentnego oświetlenia bez konieczności wymiany żarówek.

Hej Siri
Steruj światłem za pomocą iPhona lub Siri, twórz rozbudowane scenariusze łączące kilka urządzeń w Home Kit - wszystko dopasowane do Ciebie i Twojego planu dnia. Eve Light Switch działa również jako tradycyjny przełącznik, więc w każdej chwili możesz włączyć lub wyłączyć światło w tradycyjny sposób.

Twój dom jest bezpieczny, nawet gdy Cię w nim nie ma
Wyjeżdżasz na dłużej? Dzięki harmonogramom umożliwiającym automatyczne włączanie i wyłączanie światła Twój dom nie da po sobie poznać, że nikogo w nim nie ma. Dodatkowo, dzięki Apple TV lub HomePod, możesz zarządzać oświetleniem w swoim domu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

W grupie siła
Wykorzystaj inne produkty Eve i stwórz sceny i reguły, dzięki którym oświetlenie w Twoim domu będzie działało całkowicie automatycznie. Czujnik otwierania drzwi i okien może uruchomić zarówno oświetlenie sufitowe, jak i lampy podłogowe podłączone do inteligentnego gniazdka Eve Energy. Oczywiście tylko w określnych godzinach, dopasowanych do czasu zachodu słońca.


Przekształć dowolny przełącznik w inteligentne oświetlenie
Możesz zamienić dowolny przełącznik na Eve Light Switch. Jeśli korzystasz z instalacji schodowej, gdzie kilka przełączników steruje jednym światłem, wystarczy, że wymienisz jeden z całego obwodu.


Wzornictwo dopasowane do Ciebie
Przełącznik Eve Light Switch został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Minimalistyczne i nowoczesne wzornictwo będzie pasowało do większości wnętrz. Jeśli nie chcesz wykorzystać znajdującej się w zestawie ramki sprawdź kompatybilność innych 55mm ramek.


Idealne rozwiązanie
Niezawodne działanie. Szybka i łatwa konfiguracja. Błyskawiczny czas reakcji. Minimalne zużycie energii.

Twoje dane są zawsze tylko Twoje
Akcesoria Eve działają wyłącznie z HomeKit. Twoje dane osobowe w żadnym przypadku nie są przechwytywane, zapisywane w chmurze ani udostępniane innym podmiotom. Nawet podczas zdalnego dostępu za pośrednictwem centralki, wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane wyłącznie na iPhonie lub iPadzie. Ochrona Twojej prywatności i danych to w Eve priorytetowa sprawa.

Kompatybilny z Twoim ekosystemem
Akcesoria Eve są gotowe do współpracy z iPhonem, iPadem, iPodem touch i Apple Watch, natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jako centralkę umożliwiającą dostęp do wszystkich urządzeń, kiedy jesteś poza domem możesz wykorzystać jedno z Twoich urządzeń Apple: HomePod, Apple TV lub iPad.


Specyfikacja techniczna

Napięcie: wejście: 230 V ~ 50/60 Hz, max. 5 A / 1150 W.
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth Low Energy
Wymiary: 85 x 85 x 41 mm
Wymagania systemowe: iPhone lub iPad z systemem iOS 13.4 lub nowszym. Dostęp do Eve Light Switch poza domem wymaga HomePod lub Apple TV pełniącego role huba.

Zawartość opakowania: przełącznik Eve, ramka, nasadka przycisku, materiały montażowe

Eve Light Switch wymaga przewodu neutralnego. Przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego, w suchych pomieszczeniach.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie