• Eve Motion - inteligentny czujnik ruchu

Symbol: ISHEVMO
205.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zostaw telefon
Eve Motion zadba o idealny klimat w Twoim domu, kiedy wracasz po pracy, a także o jego bezpieczeństwo podczas Twojej nieobecności.

Poczuj moc
Zapal światło, włącz centrum multimedialne lub inne smart urządzenie zwyczajnie wchodząc do pokoju.

Twój dom, twoja twierdza
Wyjeżdżasz na wakacje i nie chcesz zostawić domu bez opieki? Już nie musisz się tym przejmować. Gdy nikogo nie ma w domu, Eve Motion czuwa za ciebie. Czujnik wykryje ruch, a Ty otrzymasz powiadomienie w czasie rzeczywistym i będziesz mógł zareagować odpowiednio szybko.

Używaj, gdzie chcesz
Eve Motion, jest wodoodporny, dzięki czemu możesz go umieścić zarówno w pomieszczeniach, jak i poza nimi np. w ogrodzie. 120-stopniowe pole widzenia, zasięg 9 metrów oraz brak jakichkolwiek przewodów - masz pełną?swobodę wyboru miejsca, w którym zainstalujesz czujnik.

Dostosuj Eve do swojej rodziny
Dzieci? Zwierzęta domowe? Ustaw Eve Motion, tak aby nie zwracał uwagi na ich aktywność i pozwól im na swobodną zabawę. Możesz również zwiększyć czułość czujnika, aby śledzić ich lokalizacje i ustawiać odpowiednie scenariusze specjalnie dla nich.

Twój dom, Twoje zasady
Twórz scenariusze z rozbudowanymi regułami automatyzującymi pracę urządzeń, aby te działały na Twoich warunkach. Klimatyczne oświetlenie, odpowiednia temperatura, nastrojowa muzyka - wszystko to może uruchomić się całkowicie automatycznie, gdy tylko przekroczysz próg domu lub określonego pomieszczenia.

Zespół czekający na Twoje dyspozycje
Scenariusze możesz ustawiać i uruchamiać za pomocą Siri, aplikacji Home Kit lub Apple Watch.

Twoje dane należą TYLKO do Ciebie
Akcesoria Eve działają wyłącznie z HomeKit. Twoje dane osobowe w żadnym przypadku nie są przechwytywane, zapisywane w chmurze ani udostępniane innym podmiotom. Nawet podczas zdalnego dostępu za pośrednictwem centralki, wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane wyłącznie na iPhonie lub iPadzie. Ochrona Twojej prywatności i danych to w Eve priorytetowa sprawa.

Kompatybilny z Twoim ekosystemem
Akcesoria Eve są gotowe do współpracy z iPhonem, iPadem, iPodem touch i Apple Watch, natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jako centralkę umożliwiającą dostęp do wszystkich urządzeń, kiedy jesteś poza domem możesz wykorzystać jedno z Twoich urządzeń Apple: HomePod, Apple TV lub iPad.

Specyfikacja techniczna:
Wymagania systemowe: iPhone, iPad, iPod touch z iOS 12.4 i wyżej.? W celu zautomatyzowania i kontrolowania akcesoriów podczas przebywania poza domem, potrzebny jest HomePod, Apple TV z tvOS 12.4 i wyżej lub iPad z iOS 12.4 ustawione jako centralka.
Zakres działania: 120 stopni.?
Dystans: 9 m
Temperatura użytkowania: od?-18°C do +55°C
Certyfikat IPX3
Czas reakcji: 2 sekundy
Zasilanie: 2x baterie AA.
Bezprzewodowa łączność Bluetooth Low Energy.
Wymiary: 80x80x32mm
?
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie