• Eve Water Guard - inteligentny czujnik zalania

Symbol: ISHEVWG
365.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zostaw telefon

Eve Water Guard
Inteligentny czujnik zalania

Chroń swój dom
Szkody spowodowane przez zalanie wodą są zawsze związane z wysokimi kosztami naprawy i niestety zdarzają się bardzo często. Dzięki Eve Guard możesz chronić swój dom przed skutkami zalania - urządzenie powiadomi Cię o wycieku wody za pomocą aplikacji.

Statystyki nie kłamią
Według statystyk co roku 1 na 50 ubezpieczonych domów zgłasza roszczenie o odszkodowanie z powodu zalania. Przyczyny są różne - od pękniętych rur, poprzez nieszczelne odpływy od zmywarki lub pralki, a skończywszy na niezamkniętym oknie lub wodzie wylewającej się z wanny.

Czas ma znaczenie
Niektóre małe wycieki wody pozostają niezauważone przez dłuższy czas, co może doprowadzić np. do rozwoju szkodliwej dla zdrowia pleśni. Z kolei duże zalania niosą ze sobą konieczność wynajęcie osuszaczy i pomp. Czym szybciej zlokalizujesz źródło przecieku, tym mniejsze będą koszty naprawy.

Alarm, który zawsze usłyszysz
Eve Water Guard ma kilka sposobów, aby natychmiast powiadomić Cię o zalaniu - czerwona, migająca lampka, dźwięk syreny o mocy 100db, powiadomienia za pośrednictwem iPhone'a, i Pada lub Apple Watcha. Jeśli korzystasz z domowego huba - Apple TV lub HomePoda - otrzymasz powiadomienie również, gdy będziesz poza domem.

Cały dom pod kontrolą
W odróżnieniu od innych urządzeń, Eve Water Guard monitoruje duże obszary. W zestawie znajduje się 2-metrowy kabel, który został wyposażony w czujniki na całej długości. Możesz go przedłużyć nawet do 150 m i mieć pod kontrolą cały dom.

Scenariusz, który przyniesie Ci oszczędności
W przypadku alarmu wykorzystaj to, że wszystkie akcesoria HomeKit współpracują ze sobą. Zaplanuj wcześniej odpowiedni scenariusz - w przypadku wykrycia wody, Eve Energy odetnie dopływ prądu i zapobiegnie większemu zalaniu.

Nie ograniczaj się
Wyjdź z domu nawet przy włączonej pralce. Ciesz się całkowitym spokojem, wiedząc, że wszystko działa tak jak powinno, a w przypadku awarii dowiesz się o niej bezzwłocznie.


Specyfikacja

Wymagania systemowe: iPhone, iPad lub iPod Touch z iOS 13.3 lub wyżej
Urządzenia EVE wymagają centralki w przypadku ich automatycznej pracy lub gdy użytkownik chce kontrolować urządzenia będąc poza domem. Taką centralką może być HomePod, Apple TV z tvOS 13.3 i wyżej lub iPad z iOS 13.3 i wyżej.
Źródło zasilania: 100-240 V, 50/60 Hz, 50mA
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth Low Energy
Wymiary: 65x65x45mm

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie