• Fibaro Carbon CO Sensor Monoxide Detector (czujnik czadu) ver. HK FGBHCD-001

Symbol: FGBHCD-001
372.08
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Cena przesyłki 38
Kurier (produkty Fibaro) 38
Kurier (Pobranie) [Produkty Fibaro] 42
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zostaw telefon

Czujnik tlenku węgla Fibaro: małe urządzenie, duże możliwości

Fibaro CO Sensor FGCD-001 ZW5 jest nowoczesnym detektorem tlenku węgla, który wyróżnia się niewielkim rozmiarem, zasilaniem bateryjnym, a także możliwością szybkiego montażu na ścianie. Jego domeną jest wyjątkowa czułość na nawet minimalną obecność tlenku węgla, w tym czadu i dymu. Dzięki tej właściwości Fibaro CO Sensor FGCD-001 ZW5 jest w stanie uchronić domowników przed ryzykiem zatrucia tlenkiem węgla. Przy każdym wykryciu toksycznego gazu czujnikuruchamia sygnał syreny, inicjuje miganie specjalnej diody LED, po czym wysyła komendę do urządzenia bezprzewodowej sieci Z-Wave. Fibaro CO Sensor jest dodatkowo wyposażony w praktyczny czujnik temperatury.

 

CO: podstępny wróg, którego nie można zobaczyć, ani poczuć

Na szczęście, dzięki obecności urządzenia FIBARO CO Sensor FGCD-001 ZW5 możliwa jest natychmiastowa detekcja tego szkodliwego gazu. Warto mieć świadomość, że nawet minimalne stężenie tlenku węgla w perspektywie czasowej przyczynia się do odczuwalnego pogorszenia samopoczucia i spadku komfortu funkcjonowania. Jest niebezpieczny zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt, dlatego w celu skutecznej ochrony własnego domu należy zaopatrzyć się w ten inteligentny detektor. Posiadanie czujnika Fibaro pozwala skutecznie czuwać nad bezpieczeństwem budynku, również wtedy, gdy przebywamy poza domem.

image

Precyzja i czułość w jednym czujniku

Fibaro CO Sensor FGCD-001 ZW5 jest unikalnym rozwiązaniem, które zapewnia precyzyjne pomiary. We współpracy z systemem czujnik pozwala także otrzymać klarowne wykresy, które dostarczają wyczerpujących informacji na temat stężenia tlenku węgla w pomieszczeniach. Wszystkie dane są archiwizowane i można do nich wrócić w każdej chwili. FIBARO CO sensor efektywnie współpracuje z pozostałymi elementami systemu. Pozwala to stworzyć inteligentną strukturę, która w każdej chwili czuwa nad bezpieczeństwem domowników. W razie jakiegokolwiek zagrożenia, czujnik tlenku węgla natychmiast poinformuje o fakcie podwyższonego poziomu CO. Jest na tyle inteligentny, że potrafi sam wysłać informację na Twojego smartfona!

image

Samodzielnie lub we współpracy z systemem

Prezentowany detektor tlenku węgla działa w połączeniu z systemem, jednak równie dobrze poradzi sobie jako samodzielne urządzenie. W tym drugim przypadku wyłączone zostają funkcje udostępniane przez system. Urządzenie wciąż jest jednak bardzo skutecznym czujnikiem czadu i dymu.

image

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie