• Shifu Plugo Link - zestaw klocków z grami AR rozwijającymi kreatywność

141.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 14.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zostaw telefon
Shifu Plugo Link - zestaw klocko´w z grami AR do nauki inżynierii

Zestaw młodego inżyniera
Plugo Link to zestaw sześciokątnych, magnetycznych klocków. Poprzez budowanie odpowiednich konstrukcji w prawdziwym świecie, dziecko rozwiązuje ekscytujące zagadki inżynieryjne na ekranie. Ciekawe historie i rozszerzona rzeczywistość rozwijają umiejętność kreatywnego projektowania, myślenie analityczne i rozumowanie przestrzenne.

Plugo Link
5 gier w aplikacji - rozwiązywanie zagadek i odkrywanie tajemnic za pomocą liczb

Ponad 250 wyzwań i łamigłówek
Rozwijane umiejętności: inżynieria, rozwiązywanie problemów, logiczne myślenie, projektowanie przestrzenne, myślenie analityczne

Możliwość dopasowania poziomu do wieku i umiejętności dziecka


Shifu Plugo - interaktywny system gier AR rozwijających umiejętności STEM
Shifu Plugo to system oparty na rozszerzonej rzeczywistości, składający się z gamepada, wymiennych zestawów klocków oraz jednej aplikacji zawierającej wszystkie gry. Każdy gra skupia się na innej dziedzinie nauki, ale sposób edukacji pozostaje ten sam - gry rozwijają u dzieci kreatywność, samodzielność i logiczne myślenie.

Edukacja w oparciu o S.T.E.A.M.
Shifu Plugo powstał zgodnie z najpopularniejszym obecnie podejściem do edukacji - rozwija wyobraźnię i kreatywność, poszerza wiedzę, zachęca do wyszukiwania informacji i odkrywania świata.

Specyfikacja techniczna
Opakowanie zawiera: 1 gamepad, 15 magnetycznych klocków, skrócona instrukcja obsługi

Kompatybilność: iPad 3 generacji lub nowszej, iPad Air wszystkie modele, iPad Pro - wszystkie modele poza 12", iPad mini 2 lub nowszy, iPhone 6 lub nowszy, urządzenie z systemem Android z minimum 2GB RAM, nie starsze niż z 2015r.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie