• Zestaw Systemu Fibaro Starter KIT

Symbol: STARTKIT

Prosta i szybka instalacja; Możliwość stałego kontaktu z domem i pełnej kontroli nad urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi; Nie wymaga remontów ani zmian w strukturze budynku; Wprowadzenie podstawowych energooszczędnych rozwiązań

2367.75
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 3 dni roboczych
Cena przesyłki 38
Kurier (produkty Fibaro) 38
Kurier (Pobranie) [Produkty Fibaro] 42
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zostaw telefon

Zestaw startowy inteligentny dom 

 

Zestaw zawiera:

 

Home Center Lite - centralka służąca do bezprzewodowego sterowania i zarządzania systemem Fibaro

Flood Sensor - czujnik zalania, który szybko poinformuje Cię o potencjalnym zalaniu

Smoke Sensor - czujnik dymu, który wykryje pożar także poprzez nagły wzrost temperatury

Motion Sensor - Czujnik ruchu, który poinformuje Cię o wizycie nieproszonych gości

Door/Window Sensor - Czujnik zbliżeniowy, który przypomni Ci o otwartym oknie

Wall Plug - Zdalnie sterowany włącznik sprzętów elektrycznych, który mierzy zużywaną energię

 

Fibaro Starter Kit to idealny sposób, aby poznać zalety automatyki domowej. Zestaw pięciu inteligentnych urządzeń, wraz z centralką Home Center Lite. Montaż modułów Fibaro jest prosta i szybka, nie wymaga nowego okablowania i jakich jakichkolwiek zmian w konstrukcje budynku. Urządzenia gotowe są do pracy w kilka minut. FIBARO to nieskończone możliwości konfiguracyjne, wszystko zależny od twoich potrzeb i preferencji.

Zintegruj wszystkie urządzenia domowe w jednej centrali, steruj nimi z dowolnego miejsca na świecie poprzez smartfon, tablet, laptop lub komputer i stwórz swój własny inteligentny dom.

 

grafika-glowna-fibaro-1.jpg

HOME CENTER LITE

Niezwykle kompaktowy mózg zarządzający Systemem FIBARO. Najnowsze dzieło, stworzone z myślą o Twoich potrzebach. Odmieni Twoje życie, czyniąc je bezpiecznym i wygodnym, a Twój dom inteligentnym, oszczędnym i komfortowym. Mała rzecz - wielki efekt!

 

image2_hclite.png

FLOOD SENSOR

Niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania o futurystycznym wzornictwie, kompaktowych rozmiarach oraz szerokim wachlarzu dodatkowych funkcji. To niezwykłe urządzenie potrafi stać na straży bezpieczeństwa Twojej rodziny i Twojego domu. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzji, poinformuje Cię o grożącym Ci zalaniu oraz gwałtownych skokach i spadkach temperatur. Przy tym jest całkowicie bezobsługowy i nie wymaga specjalistycznego montażu.

flood_image_2.jpg

 

SMOKE SENSOR

Niemal każdy dostępny na rynku czujnik dymu to konstrukcja, której celem jest reagowanie na zaistniałe zagrożenie. Mało który producent zwraca uwagę na jego wygląd. Owszem, sensor dymu w pierwszej kolejności powinien dbać o bezpieczeństwo. Jednak jak większość różnych czujników, tak również sensor dymu to urządzenie, które montowane jest w dobrze widocznych miejscach - najczęściej na suficie. Dlatego nasi inżynierowie za cel postawili sobie bezkompromisowe bezpieczeństwo, funkcjonalność ale także estetykę samego czujnika, za którą ceni nas wielu naszych Klientów. FIBARO Smoke Sensor to perfekcyjny czujnik, który będzie wyznaczał trendy dla produktów konkurencji. To urządzenie, które łączy w sobie piękno i nowoczesną technologię w trosce o Twój dom i najbliższych.

 

smoke_image_02.png

 

MOTION SENSOR

Piękno tworzy natura, zaawansowaną technologię ludzie, a my w FIBARO wydobywając ich esencję tworzymy doskonałość. W połączeniu niepodważalnych praw architektury świata z najwyższym poziomem techniki powstał FIBARO Motion Sensor - Twoje oko na dom. Zainspirowani wierzeniami starożytnych Egipcjan zaprojektowaliśmy najmniejszy na świecie bezprzewodowy czujnik ruchu, na wzór kształtu kociego oka. Kot od wieków symbolizował opiekuna ludzi oraz domowego ogniska.

 

motion_sensor_03.png

 

DOOR/WINDOW SENSOR

Jest uniwersalnym czujnikiem zbliżeniowym zasilanym bateryjnie. Kompatybilność ze standardem Z-Wave pozwala na wykorzystanie go w inteligentnej instalacji Fibaro, poszerzając możliwości systemu poprzez monitorowanie stanu otwarcia drzwi, okien i bram garażowych. Znajduje zastosowanie w automatycznym sterowaniu światłem, kontroli dostępu i systemach ochrony mienia. Montując Door/Window Sensor w swoim domu, zwiększysz bezpieczeństwo i komfort jego mieszkańców, a także eliminujesz ryzyko ponoszenia większych opłat za ogrzewanie lub klimatyzację. Dodatkowo moduł można doposażyć w czujnik temperatury i skorzystać z wbudowanego sterowalnego wejścia

door_window7.png

WALL PLUG

FIBARO Wall Plug jest najbardziej wysublimowanym, zdalnie sterowanym, inteligentnym włącznikiem sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii.
To niezwykle funkcjonalne urządzenie w formie przejściówki podłączanej bezpośrednio do dowolnego gniazda zasilającego znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy w wygodny i bezobsługowy sposób zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi.

 

plug_01.jpg

 

 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie